MÖBLER / Bord / Skrivbord 6754210

nr 675 4210

Skrivbord

1940-tal, längd: 124, djup: 65, höjd: 74

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 januari 2011
kl 19:19:48